Питання / Відповіді

  • Сосна – класична тепла деревина, оптимальна у співвідношенні ціна-якість, відмінно зарекомендувала себе для виготовлення віконних конструкцій. Деревина менш щільна і більш енергоефективна, а в поєднанні з алюмінієвим захистом – довговічна. Поверхня соснового вікна чи дверей прекрасно підходить для фарбування за шкалою RAL.
  • Дуб – благородна довговічна деревина. Чітка структура дерева, видима навіть без фарбування, природний насичений колір, все це виводить його далеко вперед серед звичних нам видів дерева. Лінійка конструкцій у цьому матеріалі обійдеться дорожче, ніж сосна, однак і довговічність, і зовнішній вигляд варті того. Дуб прекрасно виглядає у фарбуванні лаком природних відтінків. Дуб у поєднанні з алюмінієвим захистом = «вічне» вікно!
  • Якщо ви хочете отримати вікно естетичного зовнішнього вигляду з видимою структурою деревини (можливе фарбування лаком), але дешевше дуба, ТМ Bosco може запропонувати виготовлення віконних конструкцій з ясеня за вашим спецзамовленням.

Ми пропонуємо вибір між 68/78/88 серіями віконних профілів (розмір визначає товщину). По мірі збільшення товщини профілю розширюється асортимент доступних склопакетів і зростають його параметри шумо- і теплоізоляції. Максимальний ефект за всіма характеристиками дасть вибір 88 серії.

Ви можете вибрати колір із запропонованого нами каталогу (палітри) сучасних популярних базових кольорів лаку або шкали RAL Наш завод може також запропонувати підбір кольору за вашим індивідуальним бажанням. Для вас ми можемо втілити і двобарвне фарбування вікон для відповідності колірної гами вікна як внутрішньому, так і зовнішньому дизайну приміщення.

Ми рекомендуємо двокамерний склопакет, який підійде до будь-якої серії профілю. Склопакет буде змінюватися в залежності від серії профілю – чим товще профіль, тим більш енергоефективним буде склопакет.

Однокамерний склопакет зазвичай встановлюється при використанні загартованого скла і скла-триплекса, що застосовуються для великих площ скління (панорамні вікна, вікна великих розмірів).

Наш рекомендований базис комплектації – двокамерний склопакет з одним енергозберігаючим склом і алюмінієвою дистанційною рамкою.

Вам доступна будь-яка комплектація склом (мультифункціональне скло, загартоване скло, скло-триплекс і ін.) і типом рамки за запитом.

Зв'язатися з менеджером / Залишити заявку
Close